15 آگوست

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

بهترین جراح سرطان سینه در تهران : بیماران با توجه به موقعیت مکانی خود دنبال بهترین جراح سرطان سینه هستند و با سوالاتی در ذهن خود مواجه می شوند که بهترين جراح سينه در ايران و بهترین جراح سرطان سینه در تهران یا شهرهای دیگر چه خصوصیاتی دارد.

انتخاب متخصص جراحي سرطان سينه تاثیر بسزایی را در روند درمان سرطان سینه دارد و روند درمان را نیز راحت تر می کند و توانایی پاسخ گوی بیماران خود را دارد.

امروزه شاهد افزایش انواع سرطان سینه هستیم. سرطان سینه از جمله شایع ترین بیماری هایی است که در میان خانم ها وجود دارد.

به دلیل آن که سرطان سینه دیر تشخیص داده می شود، مشکلات زیادی را برای بیماران ایجاد می کند، ممکن است به دلیل عدم تشخیص به موقع، جراح سرطان سینه تشخیص دهد تا باید بخشی و یا تمامی بافت سینه برداشته شود.

اما در صورتی که بیمار به موقع تشخیص داده شود دیگر نیازی به برداشتن کامل پستان نخواهد بود.

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

 

خصوصیات بهترین جراح سرطان سینه

  1. از آخرین اطلاعات و علوم در خصوص تشخیص و درمان سرطان سینه مطلع باشد و بسته به شرایط بیمار از آن ها استفاده کند.
  2. با صعه صدر و مهربانی و صبر با بیماران خود برخورد کرده و پاسخ گوی مراجعه کنندگان باشد.
  3. یکی از ویژگی های بهترین جراح سرطان سینه ایجاد حس اطمینان در درمان این نوع از بیماری در افراد می باشد.
  4. در خصوص مراحل درمان یا جراحی پستان به مراجعه کنندگان مشاوره و راهنمایی کامل ارائه دهد.

مراحل انتخاب بهترین جراح سرطان سینه

شما می توانید به منظور پیدا کردن بهترین جراح سرطان سینه در تهران ، در اینترنت به جستجو بپردازید یا از دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید ، پس از پیدا کردن لیستی از جراحان سینه می توانید به سایت و اینستاگرام آن ها مراجعه کرده و در رابطه با سوابق تحصیلاتی و پزشکی آن ها اطلاعاتی به دست آورید هم چنین شما می توانید به مطب آن ها مراجعه کرده و با بیماران آن پزشکان در رابطه با میزان رضایت شان صحبت کنید ، در نهایت شما باید با پزشک صحبت کرده و درباره روش های درمانی مورد نظر او جهت درمان تان اطلاعات کسب کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که بیماران باید به آن توجه کنند این است که جراح انتخابی آن ها ، علاوه بر داشتن تجربه و مهارت به تکنیک های جدید و استاندارد نیز تسلط داشته باشد.

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

 

تشخیص سرطان سینه

هنگمی که بیمار در صورت مشاهده توده در سینه خود به پزشک مراجعه می کند ، پزشک در صورت مشکوک شدن پس از انجام معاینه فیزیکی ، جهت تشخیص نهایی انجام آزمایشاتی هم چون ماموگرافی ، سونوگرافی ، ام آر آی و بیوپسی را تجویز می کند.

  • ماموگرافی : ماموگرافی ، از طریق عکسبرداری با اشعه ایکس به منظور تشخیص خوش خیم و بد خیم بودن توده مورد نظر انجام می شود.
  • سنوگرافی : در حین انجام سنوگرافی ، اقدام به عکسبرداری از بافت سینه ، می کنند.
  • ام آر آی : ام آر آی ، نیز همانند سونوگرافی جهت بررسی دقیق بافت سینه ، انجام می شود.
  • بیوپسی : در این روش اقدام به برداشتن بخشی از بافت سینه ، جهت انجام آزمایشات مورد نیاز می کنند.

بانوان می تواند با انجام اقداماتی هم چون متعادل کردن وزن ، انجام ورزش به طور مرتب ، مصرف کافی میوه و سبزیجات ، مصرف ویتامین های E  و C  به طور روازنه و غیره از بروز بیماری سرطان سینه جلوگیری کنند.

روش های درمان سرطان سینه

بهترین متخصص سرطان پستان باید بتواند بهترین درمان را برای سرطان سینه انتخاب کند.

انتخاب روش درمان با توجه به شرایط بیمار بعد از بررسی جراح سرطان پستان انجام می شود.

درمان سرطان سینه و تشخیص راه های متفاوتی دارد از قبیل دارو درمانی ، ماموگرافی و برای تشخیص میزان پیشرفت سرطان سینه داپلر پستان یا بیوپسی پستان مورد استفاده قرار می گیرد.

سینه و درمان های بیمار های مربوط به پستان بسیار موفق می باشند و نتایج مطلوبی را بعد از درمان به دنبال خواهند داشت.

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

انواع تومور های سینه

تومورهای سینه به دو دسته خوش خیم و بد خیم تقسیم می شوند.

  1. تومورهای خوش خیم سینه : این نوع از تومورهای سینه ، باعث مرگ بیمار نمی شوند ؛ هنگامی که فردی مبتلا به این نوع از تومور سینه باشد ، در مرحله ای از بیماری او رشد سلول های تومور متوقف می شود و هم چنین امکان انتقال تومور به قسمت های دیگر بدن او وجود ندارد.
  2. تومورهای بدخیم سینه :  اگر فردی مبتلا به این تومور سینه باشد ، بیماری او به سرطان سینه منجر می شود و در صورت عدم درمان به موقع احتمال مرگ بیمار وجود دارد ، رشد سلول های این تومور در هیچ کدام از مراحل بیماری متوقف نمی شوند و هم چنین امکان انتقال بیماری به سایر قسمت های بدن نیز وجود دارد.

نتیجه درمان سرطان سینه

همه چیز از خود فرد شروع می شود و باید فرد دارای روحیه بالایی باشد و طی درمان با جراح سینه خود همکاری کند و جراح سینه بهترین نوع درمان را به توجه به نوع سرطان سینه برای فرد انتخاب می کند.

اقداماتی که باید قبل و بعد از درمان سرطان سینه انجام دهید توسط تیم درمان بیان خواهد شد و فرد باید برای رسیدن به نتایج مطلوب و مورد رضایت باید آن ها را رعایت نماید.

درباره نویسنده

BCPI
درمان قطعی سرطان ( سرطان سینه )

پاسخ

15 − 3 =