درباره بهترین جراح سرطان سینه در تهران

بهترین جراح سرطان سینه در تهران : بیماران با توجه به موقعیت مکانی خود دنبال بهترین جراح سرطان سینه هستند و با سوالاتی در ذهن خود مواجه می شوند که بهترين جراح سرطان سينه در ايران و بهترین جراح سرطان سینه در تهران یا شهرهای دیگر چه خصوصیاتی دارد ؟

انتخاب متخصص جراحي سرطان سينه تاثیر بسزایی را در روند درمان سرطان سینه دارد و روند درمان را نیز راحت تر می کند و توانایی پاسخ گوی بیماران خود را دارد.

افراد مبتلا به سرطان سینه ، برای درمان این بیماری باید به بهترین جراح سرطان سینه مراجعه نمایند ؛ لذا افراد باید در قدم اول با توجه به شهر محل سکونت شان نسبت به انتخاب بهترین جراح اقدام نمایند ؛ به عنوان مثال خانم هایی که ساکن تهران هستند ، برای درمان سرطان پستان باید به بهترین جراح سرطان سینه در تهران مراجعه نمایند.

امروزه شاهد افزایش انواع سرطان سینه هستیم. سرطان سینه از جمله شایع ترین بیماری هایی است که در میان خانم ها وجود دارد.

به دلیل آن که سرطان سینه دیر تشخیص داده می شود، مشکلات زیادی را برای بیماران ایجاد می کند، ممکن است به دلیل عدم تشخیص به موقع، جراح سرطان سینه تشخیص دهد تا باید بخشی و یا تمامی بافت سینه برداشته شود.

اما در صورتی که بیمار به موقع تشخیص داده شود دیگر نیازی به برداشتن کامل پستان نخواهد بود.

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

خصوصیات بهترین جراح سرطان سینه

  • از آخرین اطلاعات و علوم در خصوص تشخیص و درمان سرطان سینه مطلع باشد و بسته به شرایط بیمار از آن ها استفاده کند.
  • با صعه صدر و مهربانی و صبر با بیماران خود برخورد کرده و پاسخ گوی مراجعه کنندگان باشد.
  • یکی از ویژگی های بهترین جراح سرطان سینه ایجاد حس اطمینان در درمان این نوع از بیماری در افراد می باشد.
  • در خصوص مراحل درمان یا جراحی پستان به مراجعه کنندگان مشاوره و راهنمایی کامل ارائه دهد.

روش های درمان سرطان سینه

به منظور درمان سرطان سینه ، راه های مختلفی از قبیل دارو درمانی و جراحی وجود دارد. انتخاب روش درمان ، با توجه به شرایط بیمار و پس از بررسی و معاینات بالینی و آنالیز آزمایشات انجام شده ؛ صورت می پذیرد.

بهترین جراح سرطان سینه ، باید بتواند بهترین روش درمان را برای سرطان سینه انتخاب کند.

جراحی درمان سرطان سینه

به طور کلی برای جراحی سرطان سینه ، دو روش جراحی سرطان سینه همراه با محافظت از سینه و جراحی همراه با برداشتن کل پستان ؛ وجود دارد که در ادامه هر یکرا به اختصار شرح می دهیم.

  • جراحی درمان سرطان پستان همراه با حفظ بافت سینه : به این نوع از جراحی ؛ اصطلاحا ماستکتومی جزئی یا سگمنتال ، کوادرانتکتومی یا لامپکتومی اطلاق می گردد.

هدف از این جراحی ، از بین بردن سرطان در موضع مورد نظر و همچنین برخی بافت های نرمال مجاور آن می باشد.

به طور کلی طی این نوع از جراحی درمان سرطان پستان ، تنها بخشی از سینه که حاوی سرطان است برداشته می شود و این که چه حجمی از سینه برداشته شود به این مسئله که تومور دقیقا در چه ناحیه ای واقع شده و وسعت آن چقدر است بستگی دارد.

  • جراحی درمان سرطان پستان همراه با برداشتن کل بافت سینه : در این جراحی که ماستکتومی نیز نامیده می شود ، کل بافت سینه برداشته می شود و در مواردی همراه با برداشتن تمام بافت پستان ، بافت های مجاور آن نیز برداشته خواهد شد.

لازم به ذکر است که متاسفانه برخی از بانوان با نوعی از ماستکتومی ؛ تحت عنوان ماستکتومی مضاعف مواجه هستند که برای درمان آن ، نیاز به برداشتن هر دو سینه ضرورت خواهد داشت.

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

انتخاب بین جراحی حفظ پستان و ماستکتومی

خانم های مبتلا به سرطان پستان ، می توانند در مراحل اولیه ابتلا به این بیماری ، بین جراحی همراه با حفظ پستان و ماستکتومی ؛ جراحی همراه با محافظت از پستان را انتخاب کنند.

اما در مواردی که طی پروسه درمان ، به اشعه درمانی یا پرتودرمانی نیاز است ، و بیماری شدت یافته است می بایست به منظور درمان بیماری ؛ جراحی ماستکتومی صورت پذیرد.

برخی بانوان در مورد جراحی ماستکتومی جزئی ، با این نگرانی مواجه هستند که ممکن است پس از جراحی به این روش ؛ باز هم خطر بازگشت سرطان وجود داشته باشد ، اما طبق مطالعات انجام شده بر روی بیش از هزاران خانم ، می توان گفت که در صورت انجام همزمان این جراحی و پرتو درمانی ؛ احتمال بازگشت سرطان وجود نخواهد داشت.

نتیجه درمان سرطان سینه

همه چیز از خود فرد شروع می شود و باید فرد دارای روحیه بالایی باشد و طی درمان با جراح سینه خود همکاری کند و جراح سینه بهترین نوع درمان را به توجه به نوع سرطان سینه برای فرد انتخاب می کند.

اقداماتی که باید قبل و بعد از درمان سرطان سینه انجام دهید توسط تیم درمان بیان خواهد شد و فرد باید برای رسیدن به نتایج مطلوب و مورد رضایت باید آن ها را رعایت نماید.